Hentbol » Yarın » Hepsi
ALMANYA: Bundesliga
20:00Flensburg-H. - Stuttgart -:-21:30Rhein-Neckar - Hannover-Burgdorf -:-
FRANSA: Starligue
21:00Nimes - Ivry -:-22:00Nantes - Chambery Savoie -:-
İSPANYA: Liga ASOBAL
18:00BM Sinfin - Atl. Valladolid -:-19:30Puerto Sagunto - Cuenca -:-
21:00Nava - Benidorm -:-
ALMANYA: 2. Bundesliga
18:00Aue - Dessauer -:-19:00Hamm-Westfalen - Lubeck-Schwartau -:-
19:00N-Lubbecke - Hagen -:-
20:30Potsdam - Großwallstadt -:-
ALMANYA: 1. Bundesliga Women
19:00Bensheim-Auerbach K - Halle-Neustadt K -:-19:00Blomberg-Lippe K - Leverkusen K -:-
19:30Solingen K - Metzingen K -:-
20:00Bad Wildungen K - Thuringer K -:-
20:00BVB Dortmund K - Zwickau K -:-
ALMANYA: 2. Bundesliga Women
19:00Grobenzell K - Nurtingen K -:-19:00Kirchhof K - Leipzig K -:-
19:30Nord Harrislee K - Regensburg K -:-
19:30Rodertal K - Göppingen K -:-
20:00Kurpfalz Baren Ketsch K - HSG Freiburg K -:-
20:30Fuchse Berlin K - Rosengarten K -:-
20:30Mainz K - Waiblingen K -:-
AVRUPA: Kadınlar Şampiyonlar Ligi - Playofflar
17:00Metz K - CSM Bucuresti K -:-19:00Győr K - Kristiansand K -:-
AVRUPA: MOL Liga Women - Play out
16:00Zlin K - Plzen K -:-19:00Poruba K - Olomouc K -:-
AVUSTURYA: HLA - Düşme Grubu
18:00Voslauer - HSG Graz -:-20:00Hollabrunn - Barnbach/K. -:-
AVUSTURYA: HLA - Playofflar
18:15Handball Tirol - Linz -:-21:20Fuchse - Aon Fivers -:-
AVUSTURYA: WHA Bayanlar
18:00St. Polten K - Atzgersdorf K -:-20:00Graz K - Tulln K -:-
20:00Hypo NÖ K - Fuchse K -:-
20:00MGA Handball K - Korneuburg K -:-
20:00roomz JAGS WV K - Ferlach/Feldkirchen K -:-
20:00Stockerau K - Feldkirch K -:-
BELÇİKA: Division 1 - Kazananlar etabı
19:00Hubo Handbal 2 - Sasja KV -:-21:15Houthalen - Kraainem -:-
21:15Tournai - Lebbeke -:-
BOSNA HERSEK: Premijer Liga
21:00Hercegovina - Borac -:-21:00Konjuh - Capljina -:-
21:00Maglaj - Gracanica -:-
21:00Sloboda Tuzla - Izvidac -:-
21:00Sloga Doboj - Gorazde -:-
21:00Vogosca - Leotar -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Extraliga - Play out
19:00Jicin - Hranice -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Extraliga Women
17:00Lazne Kynzvart K - Slavia Prag K -:-19:00Most K - Pisek K -:-
FRANSA: Proligue
16:45Billere - Selestat -:-21:30Sarrebourg - Pontault -:-
FRANSA: Division 1 Women
21:00Besancon K - Toulon K -:-21:30Achenheim Truchtersheim K - Merignac K -:-
HIRVATİSTAN: Premier Ligi - Düşme Grubu
20:00Dubrava - Osijek -:-20:00Kastela - Trogir -:-
20:00KTC Krizevci - Gorica -:-
20:00Metkovic - Moslavina -:-
20:00Rudar - Karlovac -:-
HIRVATİSTAN: Premier Ligi - Şampiyona Playoffları
20:00Sesvete - Porec -:-20:00Vinkovci - Varazdin -:-
HIRVATİSTAN: 1. HRL Women
18:00Podravka Vegeta K - Zamet K -:-18:00ZARK Split K - Lok. Zagreb K -:-
20:30Zrinski K - Dugo Selo K -:-
HOLLANDA: Eredivisie
21:05PSV Handbal - Aalsmeer 2 -:-21:10Arnhem - Bevo HC 2 -:-
21:30EHC - BFC -:-
21:30Vrone/Berdos - Emmen -:-
21:30Watersley - Hercules -:-
22:00Hellas - Quintus -:-
HOLLANDA: HandbalNL League
21:30Houten - Limburg Lions -:-21:45KRAS/Volendam - Bevo HC -:-
HOLLANDA: Eredivisie Women - Kaybedenler etabı
18:45KRAS/Volendam K - PSV Handbal K -:-21:15Boer'n Trots Kaas K - E&O K -:-
HOLLANDA: Eredivisie Women - Kazananlar etabı
19:00Amsterdam K - Vlug en Lenig K -:-21:05JuRo Unirek K - Kwiek K -:-
21:05Venlo K - Westfriesland SEW K -:-
21:30Veneco Velo K - Quintus K -:-
İSPANYA: Division de Honor Plata
20:00Alcobendas - Villa de Aranda -:-20:00Antequera - Cisne -:-
20:00Eivissa - Malaga -:-
20:00Guadalajara - Barcelona II -:-
20:00Horneo Alicante - Agustinos Alicante -:-
20:00Mallorca - Zamora -:-
20:00Novas - Caserio Ciudad Real -:-
20:00Oviedo - Burgos -:-
İSPANYA: División de Honor Bayanlar - 5.lik-8.lik
17:00BM Granollers K - Aula Valladolid K -:-18:00Beti-Onak K - Guardes K -:-
İSPANYA: División de Honor Bayanlar - Playofflar
17:30Porrino K - Elche Mustang K -:-20:00Bera Bera K - Malaga K -:-
İSPANYA: División de Honor Bayanlar - Play out
19:00Elda K - La Calzada K -:-20:30Gran Canaria K - Oviedo K -:-
İSVİÇRE: SPL Bayanlar - Düşme Grubu
18:30Stans K - Thun K -:-İSVİÇRE: SPL Bayanlar - Playofflar
18:30Bruhl K - Kreuzlingen K -:-20:00Nottwil K - Amicitia Zurich K -:-
İTALYA: Serie A
20:00Albatro - Secchia Rubiera -:-20:00Bozen - Conversano -:-
20:00Cassano - Carpi -:-
20:00Eppan - Pressano -:-
20:00Fasano - Meran -:-
20:00Sassari - Cingoli -:-
20:00Trieste - Brixen -:-
İTALYA: Serie A Women
16:00Sassari K - Erice K -:-18:00Pontinia K - Teramo K -:-
19:30Casalgrande Padana K - Dossobuono K -:-
20:00Mezzocorona K - Padova K -:-
JAPONYA: JHL
08:00Hokuriku Electric Power Blue Thunder - Earth Friends BM -:-08:00Toyota Boshoku Kyushu - Zeekstar Tokyo -:-
09:00Ryukyu Corazon - Toyama Dreams -:-
JAPONYA: JHL Women
07:00Takayama K - Sony Semiconductor Manufacturing K -:-07:30Mie Violet Uris K - HC Nagoya K -:-
KUZEY MAKEDONYA: Superleague - Kaybedenler etabı
19:30Prilep - Kumanovo -:-KUZEY MAKEDONYA: Superleague Women
20:00Struzanka K - Pelister K -:-LİTVANYA: Lietuvos Lyga - Playofflar
14:30Sviesa - Vilnius -:-LÜKSEMBURG: AXA League - Düşme Grubu
19:00Bieles - Schifflange -:-21:15Standard - Rumelange -:-
LÜKSEMBURG: AXA League - Kazananlar etabı
21:15Differdange - Esch -:-21:15Kaerjeng - Berchem -:-
MACARİSTAN: NB I
15:45Tatabanya - Balatonfuredi -:-19:00Csurgoi - Gyongyosi -:-
19:00Dabas - Szeged -:-
19:00Eger - Ferencvaros -:-
19:00Komloi - Telekom Veszprem -:-
19:00NEKA - Budakalasz -:-
19:00PLER - Veszpremi KKFT -:-
MACARİSTAN: NB I Women
18:00Dunaujvarosi K - MTK Budapest K -:-19:00Bekescsabai K - Mosonmagyarovar K -:-
19:00Vasas K - Kozarmisleny K -:-
POLONYA: Central League
18:00GKS Zukowo - Slask Wroclaw -:-18:00Lodz - Zamosc -:-
18:00Stal Gorzow - Biala Podlaska -:-
19:00Zaglebie Sosnowiec - Stal Mielec -:-
POLONYA: I Liga
18:00Warszawianka - Zwolen -:-19:00Szczypiorniak Olsztyn - Jeziorak -:-
POLONYA: Polish Cup
17:00Chrobry Glogow - Wisla Plock -:-19:30Wybrzeze Gdansk - Kielce -:-
POLONYA: Central League Women
17:00Sambor Tczew K - Zory K -:-18:00SPR Gdynia K - AZS Poznan K -:-
20:00Sosnica Gliwice K - Handball Warszawa K -:-
POLONYA: I Liga Women
17:00Ruda Slaska K - Olkusz K -:-PORTEKİZ: Andebol 1 - Düşme Grubu
17:00Vitoria SC - Vitoria -:-20:00Avanca - Gaia -:-
PORTEKİZ: Andebol 1 - Plaseler
20:00Povoa - Aguas Santas -:-PORTEKİZ: Andebol 1 - Şampiyona Playoffları
17:00Benfica - Porto -:-17:00Sporting - ABC Braga -:-
PORTEKİZ: 1a Divisao Women - Kaybedenler etabı
19:00Barros K - Juvelis K -:-19:00Gil Eanes K - Alpendorada K -:-
PORTEKİZ: 1a Divisao Women - Kazananlar etabı
19:00Madeira SAD K - Benfica K -:-20:00Colegio de Gaia K - CJ Almeida Garrett K -:-
20:30ABC Braga K - Sao Pedro Sul K -:-
RUSYA: Superleague - Play out
13:00Saratov - Akbuzat -:-16:00Kaustik - Omsk -:-
SLOVAKYA: Extraliga - 5.lik-8.lik
17:00Zahoraci - Nove Zamky -:-20:00Topolcany - SKP Bratislava -:-
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı hentbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.