m.CanliSkor.com

YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

ANGOLA: Girabola League

19:00Kabuscorp - Caala -:-

ARJANTİN: Torneos De Verano

04:10River Plate - Nacional -:-

ASYA: Asya Kupası

16:30Güney Kore - Çin -:-
16:30Kırgızistan - Filipinler -:-
19:00İran - Irak -:-
19:00Vietnam - Yemen -:-

AVUSTRALYA: A-Ligi

11:50Central Coast Mariners - Melbourne City -:-

BAHREYN: Bahrain Cup - Playofflar

17:00Al-Ahli Manama - Bahrain SC -:-
17:00Al-Najma - East Riffa -:-

BREZİLYA: Campeonato Catarinense

00:00Brusque - Joinville -:-

BREZİLYA: Campeonato Cearense - İlk etap

22:00Floresta EC - Guarany -:-

BREZİLYA: Copa do Nordeste

28'Botafogo PB - Santa Cruz 0:0
28'CSA - Vitoria 0:0
28'Nautico - Fortaleza 0:1
00:00ABC - Sergipe -:-

BREZİLYA: Copa Sao Paulo de juniores - Playofflar

00:30Mirassol U20 - Sao Paulo U20 0:3
54'Palmeiras U20 - Figueirense U20 0:1
20:00Atletico-MG U20 - Volta Redonda U20 -:-
22:15Gremio U20 - Audax U20 -:-
00:30Coritiba U20 - Vasco U20 -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Tipsport Kupası

12:30Hradec Kralove - Vlasim -:-
12:30Nitra - Znojmo -:-
15:00Varnsdorf - Chrudim -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

22:30Wijgmaal (Bel) - Leuven (Bel) -:-
Devre ArasıSanta Fe (Col) - Millonarios (Col) 3:1
10:00Calarasi (Rou) - DVTK (Hun) -:-
13:00Karvina (Cze) - Trinec (Cze) -:-
13:00Mallorca (Esp) - FC Koln (Ger) -:-
13:00Mlada Boleslav (Cze) - Jihlava (Cze) -:-
13:00Sparta Prag (Cze) - Vltavin (Cze) -:-
13:00Taksony (Hun) - Budaorsi (Hun) -:-
13:00Teplice (Cze) - Mas Taborsko (Cze) -:-
14:00Michalovce (Svk) - Trebisov (Svk) -:-
14:00Sion (Sui) - Din. Bucuresti (Rou) -:-
15:00Furstenwalde (Ger) - Berliner AK 07 (Ger) -:-
15:00Győr (Hun) - Cegledi (Hun) -:-
15:00Opava (Cze) - Prostejov (Cze) -:-
15:00Senica (Svk) - Banska Bystrica (Svk) -:-
15:30Horsens (Den) - Fredericia (Den) -:-
15:30Poli Iasi (Rou) - Korona (Pol) -:-
15:30Vejle (Den) - Mezokovesd (Hun) -:-
15:30Wisla (Pol) - Sandomierz (Pol) -:-
16:00Skalica (Svk) - Trnava (Svk) -:-
16:00Z. Moravce (Svk) - Dubnica (Svk) -:-
16:30Gorica (Cro) - Krsko (Slo) -:-
16:30Zizkov (Cze) - Litomericko (Cze) -:-
17:00Austria Vienna (Aut) - Neustadt (Aut) -:-
17:00Vorskla (Ukr) - CFR Cluj (Rou) -:-
17:30Olhanense (Por) - Servette (Sui) -:-
17:30Portimonense (Por) - Duisburg (Ger) -:-
18:00Maribor (Slo) - Haladas (Hun) -:-
18:00St. Pauli (Ger) - Wehen (Ger) -:-
19:00Karvina U21 (Cze) - Hermanice (Cze) -:-
19:00Slovan Bratislava (Svk) - Sigma Olomouc (Cze) -:-
20:00Babelsberg (Ger) - Inter Leipzig (Ger) -:-
20:00Oldenburg (Ger) - Lotte (Ger) -:-
20:30Rathenow (Ger) - Brandenburger (Ger) -:-
21:00Fortuna Koln (Ger) - Bonner (Ger) -:-
21:00Furstenfeld (Aut) - Hartberg (Aut) -:-
21:30Horst Emscher 08 (Ger) - Ennepetal (Ger) -:-
22:30St. Marys (Irl) - Cork City (Irl) -:-

ESWATİNİ: MTN Premier League

19:30Manzini Wanderers - Mbabane Citizens -:-
19:30Vovovo - Royal Leopards -:-
21:30Malanti Chiefs - Mbabane Swall. -:-
19:30Green M. - Manzini Sea Birds -:-
19:30Manzini Sundowns - Tambuti -:-
21:30Moneni Pirates - Mbabane Highlanders -:-
21:30Young Buffaloes - Matsapha United -:-

FRANSA: Lig 1

21:00Guingamp - Rennes -:-
21:00Monaco - Nice -:-
21:00Nimes - Nantes -:-
21:00Toulouse - Lyon -:-
23:00St. Etienne - Marsilya -:-

FRANSA: Coupe de France

21:15Grenoble - Strasbourg -:-

GÜNEY AFRİKA: Premier Lig

20:30Amazulu - Kaizer -:-
20:30Cape Town City - Free State Stars -:-
20:30Mamelodi - Maritzburg Utd -:-

GÜNEY KIBRIS: Kupası

17:00Anorthosis - Paralimni -:-
18:00Aris - Paphos -:-
18:00ASIL Lysi - Ermis -:-
18:00Omonia - Apollon -:-
19:30Nea Salamis - AEK Larnaca -:-

İNGİLTERE: FA Kupası

23:00Stoke - Shrewsbury 2:3
22:45Southampton - Derby -:-

İNGİLTERE: Premier League Cup

22:00Leicester U23 - Exeter U23 -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 12

19:00Panaderia Pulido San Mateo - SD Tenisca -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 18

22:30Ciudad Real - Atl. Ibanes -:-

İSPANYA: Copa del Rey

23:30Valencia - Gijon 3:0
21:30Atl. Madrid - Girona -:-
22:30Sevilla - Ath. Bilbao -:-
23:30Leganes - Real Madrid -:-

İSRAİL: State Cup

20:30Yehuda - H. Nazareth -:-
21:45Sakhnin - M. Haifa -:-

İTALYA: Serie C - Group C

16:30Viterbese - Reggina 1914 -:-

İTALYA: Serie D - Group E

16:30Aglianese Calcio - Trestina -:-
16:30Bastia - Sangimignano Sport -:-
16:30Gavorrano - UC Sinalunghese -:-
16:30Ghivizzano Borgo - Seravezza Pozzi -:-
16:30Massese - Cannara -:-
16:30Pianese - Ponsacco -:-
16:30Real Forte Querceta - Prato -:-
16:30Sangiovannese - San Donato -:-
16:30Scandicci - Tuttocuoio -:-
16:30Viareggio - Montevarchi Calcio -:-

İTALYA: Serie D - Group F

16:30ASD Pineto Calcio - Forli -:-
16:30Campobasso - Santarcangelo -:-
16:30Castelfidardo - Avezzano -:-
16:30Cesena - Matelica -:-
16:30Giulianova - Sammaurese -:-
16:30Isernia - Recanatese -:-
16:30Montegiorgio - ASD Francavilla -:-
16:30Savignanese - Jesina -:-
16:30S. N. Notaresco - Agnonese -:-
16:30Vastese - Sangiustese -:-

İTALYA: Serie D - Group G

16:30Aprilia - Trastevere Calcio -:-
16:30Cassino - Citta di Anagni -:-
16:30Castiadas - Budoni -:-
16:30Flaminia - Latina -:-
16:30Lanusei Calcio - Ladispoli -:-
16:30Monterosi FC - Lupa Roma -:-
16:30SFF Atletico - Albalonga -:-
16:30Vis Artena - Ostia Mare -:-
17:00Avellino - Anzio Calcio 1924 -:-
22:30Latte Dolce - Torres -:-

İTALYA: Serie D - Group H

16:30Altamura - Nardo -:-

İTALYA: Süper Kupa

20:30Juventus - AC Milan -:-

İZLANDA: Fotbolti.net Cup

23:10Stjarnan - Hafnarfjordur 0:0

İZLANDA: Reykjavik Cup

22:00Leiknir - IR Reykjavik -:-
00:00Fjolnir - Valur -:-

JAMAİKA: Premier League

23:00Dunbeholden - Mount Pleasant -:-
23:00Portmore - Montego Bay -:-

KENYA: Premier League

16:00Gor Mahia - Mount Kenya United -:-

KONGO DC: Super Ligi

17:30Mont Bleu - AS Maniema -:-

KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura

05:00San Carlos - Guadalupe -:-
00:05Limon - Santos DG -:-

LİBYA: Premier Lig

16:30Al Ittihad - Abu Salim -:-
16:00Al-Anwar - Ngom Ajdabiya -:-

MALTA: Division 1

20:00Gudja - Mqabba FC -:-
20:00Marsa FC - Naxxar Lions -:-
22:15Swieqi - Sirens -:-
22:15Vittoriosa - San Gwann FC -:-

MAURİTİUS: Mauritian League

19:00Cercle De Joachim - Petite Riviere -:-

MEKSİKA: Copa Mexico - Clasura

04:00Juarez - Tampico Madero -:-
04:00Necaxa - Club America -:-
06:00Guadalajara - Cafetaleros de Tapachula -:-
06:00Zacatecas Mineros - Veracruz -:-
06:06Tijuana - Atlante -:-

MORİTANYA: Super D1

19:30Deuz - Garde Nationale -:-
22:00Tidjikja - ASAC Concorde -:-
19:00Kaedi - Armee -:-

NİJERYA: NPFL

18:00Abia Warriors - Go Round -:-
18:00ErtelendiBendel - Enyimba -:-
18:00ErtelendiEnugu - Katsina Utd -:-
18:00ErtelendiGombe - Akwa United -:-
18:00Heartland - Plateau -:-
18:00Ifeanyi Ubah - Nasarawa -:-
18:00ErtelendiKada - Yobe Stars -:-
18:00MFM FC - Kwara -:-
18:00Niger - Rivers United -:-
18:00ErtelendiRemo Stars - Wikki Tourist -:-
18:00ErtelendiSunshine Stars - Lobi Stars -:-

PORTEKİZ: Segunda Liga

18:00Benfica B - Academico Viseu -:-

PORTEKİZ: Taça de Portugal

23:45Guimaraes - Benfica 0:1
23:45Feirense - Sporting -:-

SRİ LANKA: Champions League

13:00Air Force - Solid -:-
13:00Colombo - Matara City -:-
13:00Crystal Palace - Java Lane -:-
13:00Defenders FC - Pelicans SC -:-
13:00Red Star - Negombo Youth -:-
13:00UP Country Lions - Renown -:-
16:00Saunders - Super Sun -:-
18:00Ratnam - Blue Star -:-

SUUDİ ARABİSTAN: King Cup

15:30Al-Washm - Al-Ittihad FC -:-
15:35Al-Raed - Al Ain -:-
15:45Al Orubah - Al Wehda -:-
17:55Hajer - Al-Hilal -:-

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

16:00African Lyon - Kagera Sugar -:-
16:00Biashara Mara United - Stand U. -:-
16:00Kinondoni MC - Coastal Union -:-
16:00Mbao - Singida United -:-
16:00Ndanda - JKT Tanzania -:-
16:00Ruvu Shooting - Azam -:-

TUNUS: 1. Profesyonel Ligi

16:00Gabes - Sfaxien -:-

TÜRKİYE: Türkiye Kupası

16:30Yeni Malatyaspor - Bodrumspor -:-
18:30Başakşehir - Hatayspor -:-
20:30Trabzonspor - Balıkesirspor -:-

YUNANİSTAN: Division C

16:00Amyntaio - Langadas -:-
16:00Edessaikos - Kyminion -:-
16:00Giannitsa - Veria -:-
16:00Kalampaki - Panserraikos -:-
16:00Karditsa - GS Almyros -:-
16:00Meteora - Asteras Itea -:-
16:00Pierikos - Apollon Makrychori -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan